بیرجند| کارخانه چرم مصنوعی استان خراسان جنوبی امسال به بهره‌برداری می‌رسد

مدیر اداره حوزه‌ ویژه اقتصادی خراسان جنوبی افزود: معافیت از مالیات به میزان ۱۳ سال، عدم پرداخت حق گمرکی به مواد اولیه وارد شده موضوع نیاز کارخانه چرم مصنوعی، عدم پرداخت حق کمرگی به دستگاه‌ها و امکانات وارداتی مورد نیاز کارخانه چرم تصنعی و مصنوعی و معاف از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده دستگاهای و امکانات زمینه نیاز داخلی کارخانه مدنظر از دیگر مزیت‌ها می‌باشد . 

صفدری‌زاده گفت: کلیه موارد سبب ساز شد تا احداث و فعال‌سازی کارخانه چرم مصنوعی در حیطه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی هر چه بیشتر حس شود لذا کارخانه تولیدچرم تصنعی و مصنوعی با هدف تامین چرم مصنوعی مورد نیاز داخل و خارج کشور، در حوزه‌ ویژه اقتصادی خراسان جنوبی با سرمایه ۶۵ میلیارد ریال و در زمینی به مساحت ۱۸ هزار مترمربع در دو فاز آغاز به فعالیت کرد . 

او عنوان کرد: فاز اول گروه فوق در برگیرنده خط بی نقص و مجهز تولید انواع چرم تصنعی و مصنوعی PU & PVC با تمامی امکانات و همچنین دارای دستگاه‌های جانبی توسعه یافته چاپ و امباس در بهمن ماه سال ۱۳۹۶ آغاز و در شهریور ماه سال ۱۳۹۷ به ایجاد و افتتاح خواهد رسید . 

مدیر سازمان حیطه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی تصریح کرد: این کارخانه کارکشته خواهد بود تا با ایجاد اشکال چرم تصنعی و مصنوعی PU & PVC موضوع نیاز در صنایع گوناگون مثل انواع چرم‌های کیفی، کفشی، مبلی، لباسی و خودرویی، منتخب از چرم مصنوعی زمینه نیاز داخل و خارج مرزوبوم را تامین کند . 

صفدری‌زاده خاطرنشان کرد: این کارخانه به عامل به روز بودن اتومبیل آلات و بالا بودن تکنولوژی ایجاد کارکشته خواهد بود روزانه دربین ۹ تا ۱۱ هزار مترمربع چرم تصنعی در گونه های متفاوت کیفی، کفشی، مبلی، لباسی و خودرویی در یک شیفت کاری ایجاد کند . 

وی گفت: با به تولید رسیدن این واحد تولیدی ضمن تامین چرم مصنوعی مسئله نیاز استان خراسان جنوبی و استان‌های همجوار و تامین منتخب از چرم مصنوعی زمینه نیاز مرزوبوم افغانستان، قضیه اشتغال بیش از ۵۰ نفر به طور مستقیم و بیش از ۱۰۰۰ نفر به صورت غیرمستقیم را در قالب تولیدکننده کیف، کفش و مبل ایجاد می‌‌کند . 

مدیریت اداره حوزه‌ ویژه اقتصادی خراسان جنوبی اظهار داشت: منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی به عنوان اصلی‌ترین گنجایش و ادله گسترش اقتصادی استان و شرق مرزو بوم به اکانت میاید که باید با ملازمت و تعامل همه دستگاه‌های اجرایی استان در راستای شکوفایی بیش از پیش ناحیه قدم برداشته شود . 

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: مصنوعی ,جنوبی ,خراسان ,کارخانه ,اقتصادی ,ویژه ,خراسان جنوبی ,ویژه اقتصادی ,اقتصادی خراسان ,زمینه نیاز ,حوزه‌ ویژه ,ویژه اقتصادی خراسان ,اقتصاد
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل